Kancelaria Adwokacka
Przemysław Czaicki

Zespół

Adwokat, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W obszarze jego głównych zainteresowań zawodowych pozostają prawo karne i handlowe, a także spory cywilne i rodzinne. Zajmuje się stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym doradztwem w zakresie obowiązków informacyjnych emitentów giełdowych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu analiz prawnych spółek przed zaoferowaniem do zbycia akcji lub udziałów. Przed rozpoczęciem własnej działalności praktykował w renomowanych trójmiejskich kancelariach. Odbył szereg szkoleń i brał udział w licznych konferencjach z zakresu prawa handlowego, prawa rynków kapitałowych, prawa karnego oraz sportowego.

Posługuje się językiem angielskim. 

Prywatnie jest kapitanem drużyny piłkarskiej IUS United, zrzeszającej prawników różnych profesji, z którą bierze udział w turniejach sportowych środowisk prawniczych.

DSC_0345 (2)

+48 509 291 491
p.czaicki@cclaw.pl

Radca prawny, wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, część studiów odbywając na Heinrich Heine Universitaet w Duesseldorfie.

Specjalizuje się w prawie żywieniowym, w szczególności w aspekcie zgodności produktów żywnościowych z szerokimi uregulowaniami, również na szczeblu europejskim. Posiada także doświadczenie w prawie nowych technologii, prawie Internetu, w prawie własności intelektualnej oraz w prawie konsumenckim. Odbyła szereg szkoleń w Polsce i zagranicą, dotyczących praktykowanych obszarów prawa. Swoją dalszą ścieżkę kariery wiąże także z tematyką compliance, tj. zgodności działalności podmiotów gospodarczych z szeroko pojętymi regulacjami prawnymi. Ma duże doświadczenie w obsłudze korporacyjnej spółek, w tym spółek zagranicznych.

Posługuje się językiem angielskim i niemieckim.

LOGO_v1_zmiejszone

+48 504 019 154
a.czaicka@cclaw.pl

Kontakt telefoniczny

Formularz kontaktowy

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.