Kancelaria Adwokacka
Przemysław Czaicki

Przemysław Czaicki

Przemysław Czaicki

+48 509 291 491
p.czaicki@cclaw.pl

Przemysław Czaicki

Adwokat, członek Pomorskiej Izby Adwokackiej, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

W obszarze jego głównych zainteresowań zawodowych pozostają prawo karne i handlowe, a także spory cywilne i rodzinne. Zajmuje się stałą obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym doradztwem w zakresie obowiązków informacyjnych emitentów giełdowych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu analiz prawnych spółek przed zaoferowaniem do zbycia akcji lub udziałów. Przed rozpoczęciem własnej działalności praktykował w renomowanych trójmiejskich kancelariach. Odbył szereg szkoleń i brał udział w licznych konferencjach z zakresu prawa handlowego, prawa rynków kapitałowych, prawa karnego oraz sportowego.

Posługuje się językiem angielskim.

Prywatnie jest kapitanem drużyny piłkarskiej IUS United, zrzeszającej prawników różnych profesji, z którą bierze udział w turniejach sportowych środowisk prawniczych.

Kontakt telefoniczny

Formularz kontaktowy

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.