Kancelaria Adwokacka
Przemysław Czaicki

O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Przemysława Czaickiego jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią z siedzibą w Gdańsku, oferującą szeroki wachlarz usług prawnych. Dzięki ścisłej współpracy z prawnikami doświadczonymi w wielu, również niszowych, dziedzinach prawa, Kancelaria jest w stanie zaoferować rzetelną, kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę, dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta.

Kancelaria świadczy usługi skierowane zarówno do Klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych, na terenie całego kraju, przede wszystkim jednak, z racji położenia, na terenie Trójmiasta i okolic.

Zespół Kancelarii gwarantuje pełen profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej, rzetelność i terminowość realizowanych usług. Niezwykle istotną rolę w naszej pracy przypisujemy bezpieczeństwu przechowywania informacji związanych z prowadzonymi przez nas sprawami oraz ochronie tajemnicy zawodowej. Nasze obowiązki realizujemy z najwyższą starannością, dzięki czemu proponujemy zawsze optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmujemy.

Kontakt telefoniczny

Formularz kontaktowy

Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.